ЖИТТЯ КРИМУ В «РУССКОМ МИРЕ» 

Мабуть безліч людей сумують за відпочинком в Криму. Ці вечірні прогулянки по яскравій від вогнів та розваг набережній під чудові хіти нових літніх пісень, запах шашлика й моря у повітрі, кримські вина, коньяки і улюблені пляжні смакоти. Більшість родичів з Росії приїздили до українців та разом їхали на відпочинок до Криму. Ніяких суперечок на тему «Чий все таки Крим?», було добре українцям, росіянам, татарам та іншим гостям півострову. 

 Але до початку літнього сезону 2014 року відбулась масштабна спецоперація, організована диктатором Кремля, який руками ФСБ та багатьох інших підкуплених осіб окупували АР, а згодом і повністю анексували. Проаналізувавши світову історію подій, це  звичайна «жадібна схема Росії», але 21 сторіччя? Час, коли суспільство вчиться вирішувати все дипломатичним та мирним шляхом, без кровопролиття, яке згодом розпочалось на Донбасі… Друзі стали ворогами, родичі пересварились, земляки пішли один на одного, а що стало краще? Можливо, це майбутній «Керченський міст»? Як щодо кримських татар, чиї права притісняють день за днем? Фінансові проблеми людей, на які Дмитро Медвєдєв дав конструктивну відповідь: «Денег нет, вы держитесь здесь, всего доброго, хорошего вам настроения!» Що, за 3 роки стало краще? Чому всі стали забувати, що Крим український? Залишається велика надія на світове суспільство, яке не визнає агресію з боку РФ та стримує санкціями, можливо і рішучість жителів Криму зможе показати силу і волю українського народу та вчергове довести, що Крим український!  

     А в новину трішки фото опублікованих інформаційною-агенцією «ВолиньPost» безлюдних берегів оксамитового сезону 2017 року у анексованому Криму.