Все, що коли-небудь пропонувала Росія ніколи не проходило безслідно

Декілька тижнів тому, Держдума Росії прийняла поправки, які спрощують процес отримання громадянства і посвідки на проживання для українців.
Громадянам України потрібно лише написати заяву про відмову від українського паспорта.
Раніше потрібно було отримати довідку в уповноважених органах України.
Нові поправки вносяться в законопроект про скасування рішень про набуття російського громадянства особами, які отримали його за підробленими документами чи з метою вчинення злочину екстремістського чи терористичного характеру.

За даними міністерства закордонних справ Росії, близько 600 тисяч українців чекають на рішення про надання їм російського громадянства.

Офіційна статистика вражає, але не треба забувати й про неофіційні дані, де 600 тисяч можна подвоювати, а то й потроювати. Шокуючі дані за якими ховається корисливий мотив Російської Федерації, яка ось уже третій рік веде завуальовану війну проти України.
У день прийняття правок, 12 липня у українському інформаційному просторі ця новина була для більшості невідома, оскільки того дня суспільство було заклопотано своїми буденними подіями.
Чому варто приділити увагу новині з країни-агресора? Все, що коли-небудь пропонувала Росія ніколи не проходило безслідно, і якщо сьогодні вам “дарують” спрощене отримання російського громадянства, то ймовірно завтра вам прийдеться за нього заплатити.

І якщо ви думаєте, що від вас нічого не залежить, то глибоко помиляєтеся, навіть якщо не заплатите ви, за вас прийдеться це зробити країні, а наслідки таких розрахунків давно відомі. Згадати лишень збройні конфлікти у Грузії, Придністров’ї, війна в Абхазії, Повстання на Північному Кавказі, окупація АР Крим та ще багато завершених і незавершених сценаріїв, у яких один результат. Одне цікаво, те що РФ штампує свої паспорти, мабуть частіше, ніж рекламні візитівки, які всюди безкоштовно роздають.